Jdi na obsah Jdi na menu
 


31.12.2019:

"Moji milí příznivci,

pomalu už se nám naplňuje čas, poslední hodiny a minuty tohoto roku ubíhají a ten se nezadržitelně blíží ke svému konci. img_20191224_183954.jpgProto se Vám jako každý rok opět v tuto dobu hlásím. Všichni už máte jistě připraveny vychlazené bublinky a očekáváte přelom roku v kruhu svých známých a nejbližších. My jsme dnes byli odpoledne se známými na dlouhé procházce po Praze, poseděli jsme společně a teď už doma a jenom s mým nejmilejším partnerem očekáváme, až se ten čas naplní, abychom si mohli připítwink.

Kdybych to měla zhodnotit, pro mě osobně byl tento rok velice dobrý, přínosný a svým způsobem i úspěšný, téměř ve všech oblastech to klapalo tak, jak by mělo. Byl to velice milý rok a já pevně doufám, že ten přicházející rok bude, co se pozitivních záležitostí týče, alespoň stejně takový, jako tento končící.

A teď to nejdůležitější, proč se k Vám vždy těsně před koncem roku na chvíli vrátím - chtěla bych Vám všem popřát opravdu všechno jen to nejlepší. img_20191228_184436.jpgAbyste byli pokud možno zdraví, jak to říkám ostatně vždycky, protože na pevném základu zdraví stojí všechno ostatní. Abyste byli úspěšní v profesionální sféře, ale i v soukromí, ať jste moc a moc šťastní a spokojení. Přeji Vám i spoustu štěstí, protože to je někdy velice potřebné. Najděte v sobě každým dnem něco pozitivního a milého, co předáte dál. I kdyby to měl být jenom úsměv, který dokáže opravdu mnoho. Mějte rádi ostatní, rozdávejte lásku a šiřte pozitivní náladu a uvidíte, ono se Vám to vrátí. Přeji Vám, abyste žili v rovnováze a měli opravdovou a nefalšovanou radost ze života.

Takže všechno NEJ NEJ NEJ, mějte se krásně a budu se těšit při setkávání s Vámi v příštím roce - tentokrát s magickou číslicí 2020. Ať je pro Vás tím nejlepším a nejúspěšnějším dosudwink.

KRÁSNÝ NOVÝ ROKlaugh"

22.12.2019:

ADMINISTRÁTOR:

Milí příznivci těchto stránek,

právě nám nastává ten nejkrásnější čas v celém roce - Vánoce. Už jsou doslova za dveřmi a všichni už máte jistě skoro všechno připravené, případně u Vás přípravy vrcholí a začínáte být v příjemném 11866-vanoce-a-silvestr.jpgočekávání toho nejkouzelnějšího dne. Dne, kdy se plní všechna přání. Máte naklizeno, napečeno, nazdobeno, zabaleno a už se můžete v klidu těšit na nejkrásnější chvilky strávené s rodinou, známými a kamarády. Nastává čas setkávání, dárečků, cukroví, bramborového salátu a řízků, pohádek, filmů a písní s vánoční tématikou. Prostě pohoda, klid, odpočinek, relax, nicnedělání, dobré jídlo a samé nezapomenutelné chvíle.

Přejeme Vám opravdu ty nejkrásnější a nejkouzelnější Vánoce. Užijte si vše, co již bylo řečeno a jak to vždycky o Vánocích bývá, to, co k nim patří. Sníh sice nebude - jako každý rok - ale tím si tohle všechno rozhodně nenecháme zkazit. Odpočiňte si, buďte šťastní a spokojení, dýchejte vánoční atmosféru a mějte se opravdu skvěle.

Klára se Vám do konce roku opět přihlásí, tak jako obvykle, můžete se těšit na pár jejích slovwink.

1.11.2019:

 ADMINISTRÁTOR:

DNES JE NAPROSTO VÝJIMEČNÝ DEN!!!

Je nám velikou ctí, že můžeme oznámit, že Klára se konečně rozhodla dnešním dnem spustit svoji novou rubriku o vaření, pečeníimages.jpg a cukraření. V této nové rubrice se s Vámi bude pravidelně podělovat o své recepty, fotky svých výtvorů a přidávat i rady, návody a své zkušenosti. Samozřejmě jako naprostý laik, který se těmto věcem jenom poctivě naučil. Klára v posledních letech pořád ve svých aktuálních Newsletterech popisuje, jaký je to její veliký koníček, a právě proto vznikl nápad na zavedení této rubriky, abyste z toho taky něco měli. Rubriku s názvem "Moje kuchaření" bude Klára pravidelně doplňovat o nové recepty. My doufáme, že se Vám bude líbit a třeba sami objevíte recepty na něco fajnového a dobréhowink.

Mějte se krásněwink

18.10.2019:

ADMINISTRÁTOR:

Krásný večer všem!!!

Máme velikou radost, že dnes můžeme images--2-.jpgpřidat zase po nějaké době další příspěvek, který je veskrze pozitivní. Klára pro Vás napsala pravidelný podzimní Newsletter, ve kterém Vás opět nechá trochu nahlédnout do svého života.  Pokud máte zájem zjistit, jaké jsou u ní novinky, co všechno za uplynulý rok prožila a co ji v nejbližší době čeká, tak se, prosím, začtěte ve stejnojmenné rubrice. Přejeme Vám krásný podzimwink.

25.08.2019:

ADMINISTRÁTOR:

KRÁSNÉ NAROZENINY!!!

Dnes nastal ten slavný den, který je pro každého jen jeden v roce. A právě dnes se svého slavícího dne dočkala i Klára, takže hp04.jpgjí k jejím 31. narozeninám přejeme jen a jen to nejlepší, na co si dokážeme vzpomenout. Především pevné zdraví, které je základem ostatního, štěstí a úspěchy v profesní oblasti a radost a lásku v té soukromé. Ať se vše daří a všechno je jen a jen dobré a pozitivní. Přejeme Kláře, ať se jí splní všechna přání.

Vám ostatním přejeme krásný zbytek léta, užijte si poslední letní sluníčkové dny, přistupujte ke všemu s optimismem a každý den rozdejte někomu radost nebo ho obdarujte úsměvem a hned bude všechno lepší. Vyzkoušejte a uvidíte, funguje to. Mějte se moc a moc fajn wink!!!

02.08.2019:

ADMINISTRÁTOR:

Buďte zdrávi milí příznivcismiley!!!

Jsme velice rádi, že Vás v tomto krásnémimg_20190725_115938.jpg teplém letním čase můžeme pozdravit a sdělit Vám, že se Klára rozhodla pro Vás napsat nový Newsletter, který se zaobírá čistě její dovolenou, kterou nyní v uplynulých týdnech prožila. Tak pokud máte zájem a chtěli byste se zase něco nového dozvědět a případně získat i tip na vlastní výlet, neváhejte se začíst ve stejnojmenné rubrice - však už to znáte. Mějte krásný zbytek létawink.

18.04.2019:

ADMINISTRÁTOR:

Ahoj všem,

jaro máme v plném proudu a my dscn0090.jpgbychom Vám rádi udělali radost dalším aktuálním příspěvkem, který pro Vás Klára připravila. Navštívila totiž se svou maminkou zase další zajímavou destinaci, cestovaly spolu týden po Izraeli. A Klára pro Vás sepsala další cestovní Newsletter, obdobně jako loni ze Spojených arabských emirátů. Pokud máte čas a chuť, nechte se, prosím, inspirovat ve stejnojmenné rubricewink.

Zároveň bychom Vám chtěli popřát krásné Velikonoce a abyste si ten začátek jara krásně a ve zdraví užili, nasávali sluníčko a odpočinuli si. Mějte se krásně a zase se přihlásímewink.

31.12.2018:

"Krásný poslední večer v roce 2018 všemlaugh

Jsem velmi ráda, že se můžeme prostředndscn9628-001.jpgictvím mých stránek setkat takto v okamžik, kdy do půlnoci zbývá pár posledních hodin a uzavře se nám tím rok 2018. Byl to pro mě osobně velice příjemný rok a já doufám, že ten rok, který je před námi, bude alespoň stejně tak fajnový a úspěšný jako ten uplynulý. Už jsme absolvovali odpolední příjemnou procházku po Petříně, poseděli s rodinou a se známými, přiťukli si na zdraví a nyní už jenom očekáváme s mým nejdražším mužíčkem půlnoc, abychom si bouchli bublinky ještě zcela soukromě, takže nyní mám chvíli času jen pro přání pro Vás.

Přeji Vám tedy do přicházejícího roku 2019 jenom to nejlepší - hlavně pevné zdraví, protože právě to je základem pro všechno odscn9602-001.jpgstatní. Přeji spokojenou a čistou mysl, která je potřebná pro jasné a ničím neovlivněné přemýšlení, štěstíčko, které by mělo občas pomoci a hodně hodně úspěchů v profesním i soukromém životě. Ať je Vám na světě dobře, ať jste sami se sebou spokojení, protože potom se budete líbit i těm ostatním daleko více.  Ať se máte moc fajn. Mějte se rádi a rozdávejte lásku, ona se Vám vrátí.

Užijte si poslední okamžiky starého roku a pokud nebyl úplně podle Vašich představ, tak Vám přeji, abyste hleděli pozitivně do budoucna, protože ten nastávající rok bude jistě o hodně lepší. A já se též s Vámi těším na naše další setkání v příštím roce 2019.

TAKŽE ŠŤASTNÝ A VESELÝ!!!wink"

22.12.2018:

Milí příznivci,

jsme tu v tento čas, abychom Vám všem srdečně popřáli klidné a krásné prožití nadcházejících vánočních svátků. vanoce-01.jpgVěříme, že Vaše přípravy na ně byly jistě náročné, hektické a poctivé, takže o tomto víkendu už jen dolaďujete poslední detaily, aby bylo na ty Vánoce opravdu všechno do posledního puntíku přichystáno. A potom si všichni užijete to zasloužené volno, na které už někteří čekají jako na smilování, ale udělá dobře všem. Na chvíli se zastavit a prožít to krásné kouzlo, které tvoří ta atmosféra v podobě vánoční výzdoby a stromečku, jmelí, cukroví, bramborový salát, vánoční koledy, dárečky a samozřejmě skutečnost, že se sejde celá rodina, a také, že je všude přítomna láska. Prostě užijte si vše naplno, odpočiňte si a vychutnávejte zasloužené volno. Dělejte jen to, co dělat chcete. Přejeme Vám, abyste tento krásný čas strávili podle svých představ.

Klára si pro Vás jistě opět udělá před koncem roku chvíli času, aby Vám osobně popřála do dalšího roku. Mějte se krásněwink.

20.10.2018:

Ahoj všem,

hádejte, proč za Vámi v tento nečas přicházíme? bez-nazvu.pngVenku je sice už velice podzimně, babí léto definitivně pryč, nastalo pošmourno, tmavo a lezavo. A abychom Vám tyto dny alespoň trochu zpříjemnili, přinášíme Vám velmi dobrou zprávu - Klára si udělala čas a napsala pro Vás další nový Newsletter plný hodnocení uplynulého roku. Kromě toho uveřejnila jednu novinku ve svém životě. Jestli Vás zajímá, o co vlastně jde a jak Klára prožila uplynulý rok, prosím, začtěte se, klidně během nějakého deštivého večera, ve stejnojmenné rubrice.

Přejeme krásný podzimwink

25.8.2018:

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!laugh

Máme tu čest Vám oznámit, že právě dnes Klimagesvq5puaas.jpgára slaví krásné životní jubileum. Slaví krásné kulaté 30. narozeniny a my jí k nim přejeme ze srdce opravdu jen to nejlepší. Hlavně pevné zdraví, protože to opravdu je základem všeho ostatního, dále štěstíčko, radost ze života a optimismus, spoustu lásky a spokojenost v osobním i profesionálním životě. Zkrátka měj se aspoň stejně fajnově jako dosud a užívej si všechno naplno.

Kromě toho je tu dobrá zpráva i pro Vás. Klára si totiž ke svým 30. narozeninám nadělila naprosto úžasný a a21i0248.jpgoriginální dárek. Nafotila kouzelné profesionální fotky, které vznikaly v jedné modelingové agentuře, jedno velmi horké červencové sobotní odpoledne. Klára si podle všeho focení velmi užila a bavilo jí to. Už podruhé fotila s fotografem Danem Direnem a spolupráce byla i tentokrát velmi fajnová. Výsledné fotografie se navíc velmi vydařily, takže radost byla dvojnásobná.

A Vy teď také máte možnost zhodnotit, jestli se fotografie opravdu povedly. Klára se rozhodla o ty nejlepší z nich s Vámi podělit. Nahlédněte tedy, prosím, do nové složky "Profesionální fotografie 2018" a hodnoťte. Co myslíte, je to dobré na třicátnici?wink

24.4.2018:

Zdravíme Vás všechnywink

Klára si pro Vás s příchodem jara připraviladscn0193.jpg milý dáreček, který jistě řada z Vás ocení. Na začátku dubna byla se svou maminkou na poznávacím zájezdě ve Spojených arabských emirátech, kde navštívily Dubaj a Abú Dhabi a rozhodla se o své zážitky s Vámi podělit. Pokud rádi čtete cestopisy, bude se Vám tenhle moooc zamlouvat, protože je opravdu hodně dlooouhý a je dopněný spoustou fotekwink. Takže pokud máte zájem zjistit, co všechno spolu procestovaly, zažily, a jaké fotky z toho vyšly, začtěte se, prosím, v již známé rubricecheeky.

Zároveň bychom chtěli informovat o založení nové složky Archiv Newsletterů. Najdete zde Newslettery staršího data.

1.2.2018:

VÝZNAMNÉ JUBILEUM!!!

Rádi bychom Vám všem připomněli dnešní dort-02.jpgvýznamné datum - významné pro tyto stránky. Věřte nebo ne, máme tu čest Vám oznámit, že dnes je to přesně 10 let, co se Klára rozhodla pro založení těchto webovek a nechala na ně přidat první příspěvek. Krásných 10 let, během kterých se toho tolik událo a bylo prožito. Máme velkou radost, že tyto stránky stále sledujete, přestože Klára už nebruslí tak aktivně jako dříve, přeci jen tyto stránky byly založeny na krasobruslení, kterého už teď není tolik, jako to bývalo. Ale snažíme se přidávat i jiné zajímavé věci, které zaujmou. Váš stálý zájem je pro nás znamením, že máme i nadále pokračovat v jejich vedení a my to moc rádi udělámewink.

DĚKUJEME VÁM tímto za Vaši dlouholetou přízeň, doufáme, že se Vám stránky hezky čtou a prohlíží a doufáme, že nás budete sledovat i nadále do dalších letwink.

10.1.2018:

Ahoj všem v novém rocelaugh

Doufáme, že jste si užili krásné Vánoce a vstoupili jste do roku 2018 se samými pozitivními výhledy a natěšení na nové události a prožitky. Nyní jsme tu proto, abychom konečně dodrželi to, co jsme slíbili před Vánoci - abychom Vás seznámili se zážitkem, který Klára v předvánočním období prožila a ráda by se s Vámi o něj podělila a to zejména vzhledem k tomu, že se jedná o zážitek taneční - tedy něco, čemu se Klára vedle krasobruslení velmi aktivně věnuje.

Klára se koncem roku zúčastnila taneční trenink-01-001.jpgsoutěže, kterou interně pořádala firma, pro kterou pracuje. Na každém oddělení se v první polovině listopadu vytvořila z dobrovolníků taneční skupina, která pak příslušné oddělení reprezentovala na taneční soutěži, která se konala 15.12. na vánočním večírku ve Fóru Karlín. Toť od nás na úvod a nyní myslíme, že bude nejlepší, když už Vám Klára popíše zbytek sama.

"Úplně nejskvělejší byla skutečnost, že pro nás firma zajistila profesionální taneční lektory z Yemi Dance Academy, kteří s každoutrenink-03-001.jpg skupinou nacvičili příslušnou choreografii. Měli jsme všichni zhruba dvouminutové  taneční číslo, každá skupina měla určitý styl a podle toho vybranou hudbu a kostýmy. Nám byla jako profesionální tanečnice přidělena opravdu zkušená a výborná Dominika Horová, která se mimo jiné objevovala i v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, s kterou jsme pak během pěti tanečních lekcí dali dohromady nápaditou choreografii.

Pro naše vystoupení jsme se inspirovali filmevecirek-02-001.jpgm Let´s dance a vybrali si hudbu ve stylu streetdance a dancehall. Pro mě to byla skvělá zkušenost, protože tanec opravdu zbožňuju a velmi mě baví. Streetdance jsem nikdy předtím netančila a jsem velice ráda, že jsem si ho vyzkoušela. Dali jsme po večerech po práci ve velkých zasedačkách dohromady krásnou choreografii, za kterou můžeme Dominice jen znovu poděkovat. Bylo to trochu náročnější předvánoční období než je obvyklé, ale jsem ráda, že jsme vydrželi a nevzdali to. S kolegy jsme kromě lekcí s lektorkou též pilovali již nacvičenou choreografii i samostatně. Kromě toho jsme také museli v lekcích pořešit i oblečení na vystoupení a spoustu dalších organizačních věcí.

Z našeho oddělení daní jsme na to byli celkem tři - já a dva moji skvělí kolegové, Kačka a Vašek. Užili jsme si legraci, ale i námahu. Oběma musím ještě jednou zpětně poděkovat za jejich seberealizaci a výdrž, protože to bylo moc fajn, opravdu skvělá spolupráce.

Musím uznat, že naše firma k této soutěži přistoupila naprosto profesionálně. V den konání večírku měly všechny skupiny postupně odpoledne generálku už přímo ve Fóru Karlín. Byla jsem ráda, protože ze show znám moc dobře, že je dobré si to vyzkoušet na místě a nanečistou si to projet v prostoru, kde se vše pak bude konat. Člověk získá větší jistotu a je klidnější. Na generálce jsme zjistili, že půjdeme jako účinkující služebním vchodem a každá skupina měla svoji vlastní šatnu s označením příslušného oddělení. Také jsme dostali speciální náramek na vstup na ruku. A přístupovou cestu jsme měli přímo zezadu k jevišti. Zkrátka jako skuteční umělcilaugh.

Hrozně jsme si to užívali. No a co se samotného večerního představení týče, byla to opravdu bomba - nezapomenutelný vecirek-03-001.jpgzážitek. Vše bylo ještě umocněno tím, že celý večírek včetně soutěže samotné moderoval Leoš Mareš - takže ta nejvyšší možná kvalita. Skvělá hudba a světelné efekty naše vystoupení jen podtrhly. Atmosféra byla úžasná, lidi nám hodně fandili. Zadařilo se nám, Dominika by na nás mohla být pyšná. V soutěži jsme nakonec skončili třetí, ale já to považuji za dobrý výsledek. Hodnotila nás porota z řad těch nejvyšších u nás ve firmě. Taky jsme ale mohli být poslední že? Ale nakonec jsme se shodli, že pro nás nebyl výsledek až tak důležitý, podstatné bylo, že jsme si užili tu show, představili se před nacpaným Fórem Karlín, které v době naší soutěže obývalo přes 800 lidí a ustáli jsme to. Nechybovali jsme a vystoupení jsme zatančili jak nejlépe jsme mohli a měli natrénováno. A to, že nás ještě na večírku a potom celý týden v práci kolegové velmi chválili, tak to byla ta nejlepší odměna a stálo to za to.

Kdybych to měla celkově zhodnotit, řekla bych, že to byl v první řadě opravdu skvělý nápad, uspořádat takovouto soutěž, protože měla opravdu velký úspěch a lidi se bavili. Tréninky a nácviky byly zábavné a já mám další novou taneční zkušenost. Bavilo mě to od začátku až do konce, do všech detailů. Samotnéfotonaut-01-001.jpg vystoupení pak bylo skvělé a úspěšné, moc jsme si to užili. Klobouk dolů před organizátory této akce. Bylo to super a jsem si naprosto jistá, že pokud by ještě firma pořádala něco v podobném tanečním stylu, stoprocentě do toho zase půjdu. Děkuji také svým statečným spolutanečníkům a v neposlední řadě taky naší lektorce Dominice, která má na všem zásadní podíl.  Tak tedy doufám, že se zase někdy sejdeme při nějaké další taneční akciwink."

Taky se nestačíte divit, co všechno se dá v práci zažít?wink

31.12.2017:

Krásný večer všemwink

Je poslední den v roce, do půlnoci nám zbývá asi tak hodinactyrlistek.png a venku už se začínají probouzet ohňostroje. Proto nyní nastává ten správný čas, abych, jak bylo avizováno, Vám popřála do pomalu se blížícího roku.
Přeji Vám všem především zdraví stojící na pevných základech, protože zdraví je základem všehodscn6967.jpg dalšího a jeho důležitost si uvědomíme většinou vždycky až když už nějaké potíže nastanou. Pokud jste zdraví, važte si toho. Takže aby se Vám zdravotní potíže pokud možno vyhýbaly. Abyste měli tolik potřebné štěstíčko, abyste byli spokojení, užívali si života naplno a ke všemu přistupovali s humorem, radostí a optimismem. Také Vám přeji spoustu lásky, čím více ji budete dávat, tím více se Vám jí vrátí. Mějte se rádi, na svět se usmívejte a mějte pro druhé pochopení. Vykročte do nového roku pravou nohou a mějte opravdu hodně hodně štěstí. Krásný a úspěšný nový rok 2018wink

22.12.2017:

Ahojte všichni,

chtěli bychom Vám všem popřát krásné vanoce_2013.jpgvánoční svátky, rodinnou pohodu u stromečku, hromadu krásných dárečků a výborné cukroví, tedy vše, co k Vánocům neodmyslitelně patří. Užijte si je na 100% a odpočiňte si od všedních starostí, které po novém roce zase přijdou. Přejeme Vám radost, spokojenost,  pohodu a krásné poslední dny tohoto roku.

Dobrou zprávou takto ke konci roku je, že Klára pro Vás chystá jistý příspěvek, který bude podle všeho více než zajímavý. A myslíme si, že Vám i sama popřeje do nového rokusmiley. Takže jsme Vás teď hezky navnadili, můžete se těšit a zatím se mějte krásně, nashledanou v novém rocesmiley.

20.10.2017:

Dobrý den všem,

máme pro Vás moc dobrou zprávu, Klára pro Vás napsala téměř po roce zase podzim.jpgnový Newsletter, který je takovým průřezem toho, co Klára prožila během uplynulého roku. Takže pokud máte zájem, udělejte si chviličku čas a začtěte se už ve Vám dobře známé rubricesmiley.

25.8.2017:

Kláro,

přejeme všechno nejlepší k Tvým dnešním 29. na454.jpgrozeninám. Hlavně pevné zdraví, hodně radosti ze života, spokojenosti, lásky a hodně úspěchů a pohody v práci i v soukromém životě. Ať se Ti ve všem daří a jsi stále taková, jaká jsi.

20.12.2016:

Krásný předvánoční čas všem,

chtěli bychom Vám všem popřát krásné prožití těch nejkouzelnějších svátků v roce, nejkrásnějšího času na konci roku. images.jpegUžijte si stromeček, teplo domova, vůni a chuť vybraných lahůdek a cukroví, dárečky a příjemnou rodinnou atmosféru v kruhu Vašich nejbližších. Odpočiňte si od všech starostí všedního dne, nemyslete na práci a nabírejte energii do nového roku. Do toho Vám pak přejeme hodně pevného zdraví, štěstíčko, spoustu pohody, lásky a laskavosti. Užijte si co nejvíce tento krásný čas, mějte se moc a moc krásně a nashledanou v příštím rocewink.

09.12.2016:

Milí příznivci krasobruslení,

jsme velice rádi, že Vám můžeme přinést v tomto krásném čase milý dáreček od Kláry k Vánocům. Napsala pro Vás konečně zase po čase Newsletter se všemi novinkami z jejího života, a že jich letos bylo celkem dost. Pokud máte zájem se seznámit s tím, jaký Klára prožila uplynulý rok, prosím, začtětě se ve stejnojmenné rubricewink

25.8.2016:

Milá Kláro,

k Tvým krásným  dnešním  28. narozeninám kvetina-01.jpgpřejeme všechno nejlepší. Hlavně spoustu zdraví, protože to je ze všeho nejdůležitější, abys byla spokojená a šťastná ve svém velmi čerstvém manželství, aby bylo plné lásky, aby se Ti dařilo v práci a v soukromém životě. Ať jsi pořád tak veselá a milá jako Tě známe, a aby ses měla jak nejlíp to jde.

Krásný narozeninový denwink

10.8.2016:

Ahoj všichni,

jak jsme před zhruba deseti dny slíbili, Klára 262.jpgse s Vámi rozhodla podělit o fotografie, které představují průřez jejich svatebním dnem. Je jich celkem dost, takže pokud budete mít chvíli čas a zájem, určitě se podívejte do Fotogalerie do složky Svatba. Fotky jsou krásné a můžete se tak přenést do atmosféry zámku Chateau St Havel, který je naprosto kouzelný a pro svatby jako dělaný. Není pohádkovější místo, než právě tento zámeček. Tak se můžete, prosím, podívat, jak vypadala Klára jako jedinečná nevěsta a princezna dohromadywink

30.7.2016:

Krásný den všem,

velmi rádi bychom Vám sdělili jednu velkou úžasnou novinu, která už byla několikrát avizovánawink.

Klára se dnes v 15:00 hodin provdala svatba-01.jpegza svého dlouholetého přítele. Svatba i následný raut a zábava proběhly na zámku Chateau St. Havel v Praze skoro přesně rok a půl po jejich zásnubách. Ze slečny Kláry Novákové se tak stala paní Klára Kuthanová. Celý svatební den proběhl za krásného slunečného počasí, všechno bylo dokonale zorganizováno, jídlo i svatební dort byly vynikající a hosté byli dle prvních ohlasů velmi spokojení.laska-01.jpeg

Novomanželům přejeme do společného života hodně štěstí, spoustu zdraví, spokojenost a radost ze společného života, nezapomínejte na humor a mějte se moc rádiheartsmiley

22.12.2015:

Krásný večer všem,

velmi rádi bychom Vám i Kláře popřáli krásné prožití vánočních svátků v co nejhezčí rodinné atmosféře a se spoustou dárků obdržených i darovaných. vanoce.jpeg

Zároveň bychom Vám chtěli popřát co nejvíce zdraví, štěstíčka, radosti a lásky v novém roce 2016. Ať se Vám vše daří a zase se společně někdy sejdeme. Mějte se fajnwink.

28.10.2015:

Ahoooooj,

jsme velmi rádi, že Vám můžeme sdělit, že pro Vás Klára napsala svůj letošní Newsletter. A protože je v tomto roce jediný, je také patřičně dlouhý. Chcete se dozvědět, jak Klára prožívá znovuobnovení lední show, ve které bruslí? Jaké události letos ovlivnily její život? A také, jestli prozradila termín svatby? Prosím, začtěte se ve stejnojmenné rubricewink.

12.4.2015:

Ahoj všichni,

přejeme Vám krásné jarní dny a jsme opravdu velice rádi, že Vám můžeme v tomto roztomilém čase představit nám již velmi dobře známou Kláru, tentokráte ovšem z jiného úhlu.

Klára si totiž ve svém volném čase takhle brzy_i0a7384-001.jpg z jara zahrála na modelku. Jistě si vybavujete, že Klára si již profesionální focení vyzkoušela, kdy se svým přítelem pózovali pro fotografa, aby měli nějaké hezké společné fotky, které jste mohli zhlédnout ve fotogalerii. Tentokrát se ovšem Klára postavila před objektiv fotoaparátu sama. Přítel ji sice doprovázel, ale focení bylo jen a jen na ní. Klára si focení podle všeho moc užila, hlavně práci stylistky, vizážistky a hairstylistky, samotné focení pro ni bylo zábavou a legrací. Cítila se díky skvělému týmu jako profesionálka. A výsledek?

My osobně si myslíme, že fotky jsou opravdu krásné a Kláře to na nich opravdu sluší. Sama k tomu dodala, že se cítila velmi skvěle a fotky jí dodaly sebevědomílaughOstatně výsledek můžete posoudit sami ve fotogalerii ve složce Umělecké foto.

25.1.2015:

Dobrý den všem,

vítáme Vás v novém roce 2015 a hned z jeho kraje přinášíme naprosto skvělou novinku.

Klára se po několikaletéprstynek.jpg známosti zasnoubila se svým přítelem. Zasnoubení je ještě hodně čerstvé, došlo k němu teprve v pátek večer, ale Klára už nám k tomuto krásnému kroku stačila říct své: "Bylo to pro mě opravdu velké překvapení, nečekala jsem to. Přítel mě požádal o ruku velice romanticky. Dostala jsem nádherný prstýnek a při položení obvyklé otázky, jestli si ho vezmu, jsem samozřejmě řekla ANO. Mám pocit, že nemůžu být šťastnější."

Po tomhle důležitém kroku jsme se samozřejmě nemohli nezeptat, jestli už došlo k plánování svatby. "Ano, mluvili jsme o tom, ale nechceme na to zbytečně spěchat. Máme již na tento rok nějaké plány, tak uvidíme, jak nám to vyjde, jestli to stihneme ještě letos anebo příští rok. Ale nejdéle příští rok to bude určitě. Moc se na to těším,"  řekla s úsměvem čerstvá snoubenka Klára, která nám ještě prozradila, že svého přítele miluje snad ještě víc, než když se spolu seznámili.

Oběma stále zamilovanýmsrdce.jpg snoubencům přejeme skutečně hodně štěstí, hodně lásky a co nejkrásnější svatbu, o které Vás dozajista budeme informovat, až k ní dojdewink

 

Společné fotky obou z pražské premiéry show Jen počkej zajíci hledejte ve fotogalerii.

21.12.2014:

Krásný den všem,

jsme velice rádi, že Vám u příležitosti Vánoc můžeme přinést malý dáreček - nový Klářin Newsletter, který je plný informací o show, ve které Klára vystupovala celý podzim, dozvíte se také něco o tom, jak bude trávit Vánoce a možná prozradí i něco z toho, co ji čeká příští rok. Každopádně Vás čeká milé počtení, takže máte-li chvíli čas, podívejte se, co je u Kláry novéhosmiley

Abychom Vám přiblížili Klářino vystupování v show, vytvořili jsme novou složku ve Fotogalerii, kde si můžete prohlédnout její fotografie z představení. Někdy budete muset trochu hledatlaugh

vanoce.jpg

Nyní už bychom Vám jen chtěli popřát krásné Vánoce a spoustu zdraví, štěstí a spokojenosti do nového roku 2015. Jistě nám přinese spoustu krásných nových prožitkůwink Mějte se nádherně a v příštím roce na shledanou. Zachovejte nám Vaši přízeň.

22.7.2014:

Ahoj všem,

jsme opravdu rádi, že Vám můžeme sdělit milou zprávu, že pro Vás Klára napsala nový Newsletter. Pokud se chcete dozvědět, jak tráví léto, jak jí jdou nácviky a co všechno můžeme očekávat od nové show na ledě, račte se, prosím, začíst do stejnojmenné rubriky

22.2.2014:

Ahoj všichni!!!

Jestlipak si pamatujete, co Vám Klára psala na konci minulého roku v zatím posledním vydaném Newsletteru? Jestli ne, tak Vám připomínáme, že Vám napsala, že se můžete v letošním roce těšit na nějakou novinku ohledně Klářina krasobruslení.

A UŽ JE TO TADY!!! Teď zajisté potěšíme všechny Klářiny fanoušky a příznivce.

Klára se minulý víkend zúčastnila castingu na nově připravovanou show na ledě "Jen počkej zajíci". Dnes obdržezajic.pngla výsledky svého snažení a můžeme tedy všem s radostí oznámit, že Klára castingem úspěšně prošla a bude tak v této nové show, která se plánuje rozjet na podzim, vystupovat. Po zkušenostech v muzikálu Mrazík na ledě, tak bude Klára opět účinkovat v lední show. Zatím sama neví, jaká role jí bude přidělena, nicméně brzy obdrží podrobnější informace a s námi se o ně jistě ráda podělí.

Sama Klára nám k celé věci řekla, že je nesmírně šťastná, že se jí podařilo na castingu uspět a už se velice těší na samotné nácviky, které budou probíhat v létě v Ostravě, pod taktovkou pana Františka Blaťáka, se kterým ji pojí již dlouhá léta spolupráce, mj. právě na zmiňovaném Mrazíkovi. Těší se hlavně na uplatnění jejích krasobruslařských dovedností a seberealizaci.

Klárce blahopřejeme, jsme moc rádi, že je tak úspěšná a těšíme se, až nám opět podá nějaké nové informace

22.12.2013:

Zdravíme Vás všechny na konci roku!!!imageshbkqi87t.jpg

Ať chceme nebo ne, přiblížil se nám opět konec dalšího roku. Chtěli bychom Vám všem tedy popřát opravdu krásné Vánoce a následný vstup do nového roku 2014. Ať jste zdraví, šťastní a spokojení a máte se rádi.

K této příležitosti Vám přinášíme poslední Newsletter v tomto roce. Hezky si počtěte a všechno si naplno užívejte.

Nashledanou v novém roce!!!

25.08.2013:

Milá Klárko,kytice.jpg

k dnešním krásným (půlkulatým) 25. narozeninám Ti ze srdcí nás všech přejeme opravdu jen to nejlepší. Především pevné zdraví, neboť na tom všechno stojí, hodně lásky, radosti, spokojenosti a štěstíčka, kterého je také občas potřeba. Ať jsi stále tak fajnová holka, jako jsi byla doposud a daří se ti moc dobře. Všechno nejlepší ke krásnému věku!!!

03.07.2013:

Ahoj všichni,dsc01332.jpg

tak plníme slib a přinášíme Vám fotky z Klářiny promoce, která proběhla 26. 6. 2013. Kláře i všem, kteří na její promoci přišli, to moc slušelo a rozhodně se bylo při obřadu i následujícím slavnostím obědě na co koukat.

Klára je tedy již oficiálně označována jako magistra poté, co jí byl na promoci oficiálně předán červený diplom. Klára je moc šťastná a užívá si prázdniny plnými doušky. Fotečky jsou krásné, podívejte se prosím do fotogalerie do složky Civil. Snad se budou líbit i Vám.

Přejeme Vám všem krásné sluncem zalité prázdniny a mějte se moc krásně!!!

12.06.2013:

Ahojky,

máme pro Vás nový Newsetter, který najdete ve stejnojmenné rubrice. Přinášíme, jak jsme slíbili, informace o Klářině současném životě. Tak se začtěte prosím........

21.05.2013:

Ahoj lidičky,

tak máme pro Vás naprosto skvělou zprávu!!!absolvent.png

Klára dnes úspěšně absolvovala závěrečné státní zkoušky na Policejní akademii ČR a ode dneška může tak užívat titul Mgr.!!!  

Klára poslední měsíce nedělala nic jiného, než že se velmi pilně učila, skládala poslední semestrální zkoušky, dřela na diplomové práci, kterou na začátku května obhájila za 1 a vše završila naprosto vyčerpávajícím šprtáním na dnešní státnice. A všechna ta práce se vyplatila. Klára si splnila svůj sen a kromě titulu si nadělila i tolik chtěný "červený diplom".

"Pořád tomu nemůžu uvěřit, podařilo se mi dosáhnout toho, po čem jsem v oblasti vzdělání tolik toužila. Je to jako úžasný sen, jen s tou výhodou, že je to realita" popsala nám vyčerpaná, ale šťastná Klára.

Oficiálně bude Kláře titul "magistr" udělen na promoci na konci června. Určitě budeme mít pro Vás fotky, kterak Klára ukončila studium na univerzitě.

Na co se čerstvá magistra chystá teď? Jakým směrem se bude její život ubírat dál a co je v plánu? Těšte se na nový Newsletter, který chystáme v průběhu června, kde Vám Klárka jistě vše sama poví.

Moc moc gratulujeme!!!

19.01.2013:

Ahoj všem,

máme pro Vás dobrou zprávu. Klára konečně dokončila potřebné zkoušky a nastalý volný čas využila k tomu, že pro Vás napsala zase po delší době Newsletter. Máte-li zájem dozvědět se zajímavosti z jejího života, začtěte se ve stejnojmenné rubrice......

29.12.2012:

PF 2013pf-2013.jpg

Všem příznivcům Klářiných stránek a krasobruslení přejeme do nového, "šťastného" roku 2013 jen to nejlepší. Hodně zdraví, štěstí a spokojenosti, aby se Vám dařilo všechno, na co sáhnete a splnily se Vám Vaše nejtajnější sny.

Mějte se krásně v novém roce.

10.11.2012:

Ahoj všichni,

opět se Vám po delší době hlásíme. Přišel ošklivý a studený podzim, my ale pro vás máme překvapení a nepřicházíme s prázdnýma rukama.

Přinášíme Vám úplně nové Klářiny fotky, tentokrát ve zcela netradiční podobě. Klára nafotila profesionální fotky se svým přítelem a rozhodla se o ně s Vámi podělit. Pár nejlepších foteček vybrala a umístila do úplně nové složky, vytvořené za tímto účelem - umělecké foto. Nám se fotky nadmíru líbí, tak posuďte sami, jak jim to společně sluší!!!!

Na závěr máme pro Vás ještě jednu dobrou zprávu. Klára pro Vás připravuje nový Newsletter, takže se můžete těšit v nejbližší době na novinky z jejího života

04.06.2012:

Zdravíme všechny příznivce krasobruslení.

Po delší době se Vám opět ozýváme a přinášíme Vám nový Newsletter, který pro vás Klára připravila. Je plný informací o posledním půlroce, o tom, jak ho Klára strávila. Pokud máte chvíli času a náladu, začtěte se, prosím.....

Zároveň všem přejeme krásné slunné léto, pohodové prázdniny a dovolené. Mějte se všichni moc fajn.

23.12.2011:

Krásný předštědrovečerní den všem,svicka.jpg

chceme Vám všem popřát opravdu kouzelné Vánoce, užijte si krásně volno o svátcích a přítomnosti Vašich nejbližších a přátel. O týden později vkročte pravou nohou do nového roku, do kterého Vám přejeme jen to nejlepší, hodně štěstíčka, zdraví a velké spokojenosti.

Klárce přejeme navíc hodně studijních úspěchů, poslušné brusle, a aby byla spokojená ve všech oblastech svého života.

Klára měla poslední dva měsíce hodně práce, jak ve škole, tak na bruslích, ale chystá se s Vámi podělit o své zážitky z podzima. Buďte trpěliví, chystá se pro Vás v nejbližší době napsat Newsletter. Možná už budeme v novém roce!!!

Tak tedy ještě jednou: ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!!

06.11.2011:

Ahoj, tak Vám konečně děláme radost a přinášíme Vám úplně nový Newsletter a aby toho nebylo málo, tak ještě navrch první fotky z letošního Mrazíka. Příjemné počtení a pokoukání.

14.10.2011:

Ahojte, zdravíme Vás všechny a srdečně Vás vítáme v nové sezóně 2011/2012. Stejně jako loňský podzim, i letos Klára bude pravidelně vystupovat v jednotlivých představeních v rámci turné Mrazík 2011. Celý podzim tak bude k vidění v českých městech, kam loni Mrazík nezavítal (opakují se jen Brno a Praha) a na Slovensku. Do rubriky Kalendář akcí jsme zařadili přehled, kdy a kde bude Mrazík vystupovat.

Klára se podle všeho na turné už moc těší a doufá, že bude neméně úspěšné, než bylo loni. Od zítřejšího dne bude v Ostravě - Porubě probíhat soustředění, na které naváže příští víkend obnovená generálka a premiéra. Klára zítra též odjíždí do Ostravy, aby se se svými kolegy na představení pečlivě připravila.

Kromě bruslení Klára již opět zavítala do školní lavice, po jarním úspěšném složení bakalářských zkoušek pokračuje dále na magisterském studiu, na Policejní akademii ČR, které navazuje na obor, který již absolvovala. Nyní Klára tedy studuje obor Policejní management a kriminalistika. Nechala se slyšet, že zatím je všechno naprosto v pohodě, i když práce má na semestr poměrně dost a ani zápočtové a zkouškové období nebudou rozhodně procházka růžovým sadem.

Přejeme Kláře hodně štěstí do nové sezóny, aby se jí dařilo jak ve škole při studiu, tak na ledě při představeních.

Po týdenním soustředění a premiéře se Vám Klára určitě přijde svěřit se svými zážitky v novém podzimním Newsletteru.

25.08.2011:dsc02009.jpg

Zní to zvláštně, ale už podruhé v tomto měsíci budeme Kláře přát všechno nejlepší. Kdo pravidelně sleduje tyto stránky, zajisté si už mohl všimnout, že právě srpen je pro Kláru měsícem, kdy může pořád něco slavit. A 25. srpen je tím nejdůležitějším datem, protože právě tehdy má Klára narozeniny.

Takže ti, milá Kláro, přejeme k tvým, již 23. narozeninám (i když na tolik rozhodně nevypadáš), všichni jen to nej, nej, nej, abys byla především zdravá jako řípa, úspěšná a ve všem v životě spokojená. Ať se ti splní všechny tvé sny a přání. A buď pořád tak fajnová holka, jako jsi byla doposud.

Jinak nejen Kláře, ale i Vám všem ostatním přejeme krásný zbytek prázdnin, užívejte si ještě poslední sluníčko a zbytky léta. A protože už se nám tohle období chýlí ke konci, přejeme Vám hodně sil a energie při návratu do školy, do práce nebo zkrátka do normálního života. Vykročte pozitivně naladěni do nové sezóny.

12.08.2011: dk-111-kytice-frezie-kulata.jpg

Milá Kláro,

přejeme Ti k dnešnímu svátku ze srdce všechno nejlepší, hodně zdraví, spokojenosti v osobním životě a úspěchů, kde se dá.

Přejeme krásné prožití svátečního dne!!!

29.06.2011:

Ahojky, dsc01513.jpg

zdravíme Vás všechny a máme pro Vás dneska hned několik nových informací:

Tak za prvé jsme rádi, že Vám můžeme oznámit, že Klára konečně napsala dlouho očekávaný Newsletter, ve kterém se můžete dočíst, jak strávila posledního půl roku a jak probíhala její příprava na završení bakalářského studia. Pro jeho přečtení stačí, jak už jistě víte, pouze nalistovat stejnojmennou rubriku:-))

Za druhé jsme do fotogalerie přidali několik aktuálních nových fotek z Klářiny dnešní promoce (je to i tato fotka na hlavní stránce, těsně po promoci).

No a nakonec a do třetice všeho dobrého jsme Vám všem chtěli popřát krásné slunné prázdniny, užijte si krásně dovolenou, ať už vyrazíte kamkoli a radujte se ze života. Mějte se všichni fajnově.

26.05.2011:

Ahoj všichni,

zdravíme Vás zase po dlouhé době a jsme rádi, že Vám můžeme oznámit skvělou zprávu.

Klára dnes úspěšně složila státní závěrečnou bakalářskou zkoušku na Policejní akademii ČR a po třech letech se tak stala absolventkou studia v oboru "Bezpečnostně právní studia". Od dnešního dne je jí tak přiznán titul Bc.

Klára se na státnice velmi pečlivě připravovala už od začátku roku, na začátku května absolvovala úspěšně obhajobu bakalářské práce a nyní završila své úsilí státnicemi. O to větší má z úspěchu radost. Klára pro Vás chystá během června nový Newsletter, kde Vám určitě sama poví víc.

Velmi gratulujeme a přejeme další úspěchy.

23.12.2010:

Ahoj všichni,mourek-praha-08.jpg

nastala doba vánoční pohody a krásné atmosféry, které s sebou Vánoce každoročně přinášejí. I my Kláře i Vám všem přejeme jejich nádherné prožití, abyste si odpočinuli, oddychli si od každodenního stresu a povinností a užili si relaxace a sladkého nicnedělání. Též Vám přejeme hodně pevného zdraví do nového roku, štěstí, radost a spoustu úspěchů.

Jako vánoční dárek Vám přinášíme Newsletter, který pro Vás Klára napsala. Je tentokrát opravdu výživný a plný zajímavostí ze zákulisí!!! Spolu s ním jsme přidali do fotogalerie další nové fotky Kláry, v kostýmech a i z představení.

07.12.2010:

Ahoj, po delší době se zase ozýváme. Tento víkend bruslila Klára v Olomouci a přinášíme Vám odtamtud první fotky Kláry jako kocourka Mourka. Podívejte se do galerie.

Zároveň Vám také můžeme slíbit nový Newsletter, který Klára napíše ještě do Vánoc, aby zhodnotila celé podzimní turné Mrazíka. Máte se na co těšit....

24.10.2010:  

Zdravíme všechny, plníme slib a přinášíme Vám nové a zároveň první oficiální fotky z Mrazíka, konkrétně z představení, která tento víkend Klára odjela na štaci v  Pardubicích. Klára tentokrát bruslila jako vesničanka a srnka, tak se podívejte, jak jí to sluší!!!

15.10.2010:  

Ahoj, zdravíme, ve Fotoalbu jsme vytvořili složku Mrazík, kde jsme současně uveřejnili první Klářiny fotky z nácviků a představení Mrazíka. Časem Vám jich přineseme daleko více, to slibujeme.

11.10.2010:

Do rubriky Kalendář akcí jsme již vložili rozpis celého podzimního turné Mrazíka. Vypsali jsme zde podrobně všechna představení, která Klára pojede. Tento víkend měl muzikál premiéru ve Frýdku Místku a sklidil velký úspěch. Jste proto všichni srdečně zváni na opravdu kouzelné představení!!!

18.09.2010:  

Ahojte všichni, Klára plní svůj  slib a napsala pro Vás nový Newsletter o závěru prázdnin a druhé polovině nácviků Mrazíka.

25.08.2010: 

Milá Klárko, přejeme ti dnes všechno nejlepší k tvým 22. narozeninám, hlavně hodně štěstí, zdraví, radosti, úspěchy ve studiu, spokojenost v práci a jen to nej nej nej, na co si jen vzpomeneš. Žij radostně svůj mladý život!!!!!

19.08.2010:  

Do stejnojmenné rubriky byl přidán nový Newsletter, kde Klára popisuje své začátky v nacvičování muzikálu a přibližuje, jak tráví prázdniny.

12.08.2010:  

Dnes Klára slaví svůj svátek, přejeme jí proto mnoho radosti ze života, hodně zdraví a pohody ve všem, co podnikne.

16.06.2010:  

Nedlouho poté, co jsme oznámili jeho přípravu, Vám přinášíme nový Newsletter, který je plný velmi zajímavých novinek.

Na základě skutečnosti, kterou se dočtete v Newsletteru, jsme se rozhodli nahradit dosavadní rubriku Kalendář závodů rubrikou Kalendář akcí. Zde budeme vypisovat termíny všech krasobruslařských akcí, na kterých bude Klára vystupovat.

No a na závěr, a protože přišlo období, které je pro mnohé obdobím velmi pozitivním, především pak pro děti a studenty, chtěli bychom Vám všem popřát krásné léto a prázdniny.

10.06.2010:  

Pro všechny příznivce Kláry máme novinku. Klára bude příští sezónu bruslit v nově zpracovaném muzikálu Mrazík na ledě. Zatím žádné detaily, Klára se chystá v nejbližší době napsat Newsletter, kde Vám jistě všechno sama vysvětlí....

16.02.2010:  

Klára v této sezóně sice nezávodí, zato pravidelně vystupuje na všech zápasech Slávie v O2 aréně. Nyní asi uděláme radost všem, kteří ještě na žádném takovém zápase nebyli a neví, o co přesně jde. Podívejte se na krátký rozhovor a ukázky o tom, jak taková práce ICEPRINCESS vypadá:

www.slavia-tv.cz/kategorie/1/189/431843/

06.02.2010:  

Velmi nás těší, že Vám můžeme již ve druhém měsíci tohoto roku přinést nový Newsletter plný novinek. Pokud máte zájem se dozvědět, co právě teď Klára dělá a jak je na tom s bruslením, podívejte se do stejnojmenné rubriky.

23.12.2009:  

Všem příznivcům krasobruslení, těchto stránek a i samotné Kláře přejeme krásné prožití Vánoc a hodně radosti, štěstí, spokojenosti a hlavně zdraví, které je základem pro všechno ostatní, do přicházejícího roku 2010. Mějte se hezky a nashledanou v novém roce.

 

10.11.2009:  

 

Pocit, že když je prostě smůla, tak se kazí úplně všechno, zažila dnes Klára na vlastní kůži....Minulý týden začala opět trénovat poté, co konečně odezněly její poslední zdravotní potíže, jenomže z návratu na ledovou plochu se radovala jen krátce.

Každé úterý absolvuje Klára v tomto semestru, na Policejní akademii ČR, dvouhodinový předmět Donucovací prostředky, které znamenají nácvik sebeobrany v různých nebezpečných situacích. Dnes skončila po hodině u lékaře, který jí po rentgenu diagnostikoval silnější natažení vazů v levém rameni.

Klára se nám pokusila popsat, jak se vše stalo. "Nacvičovali jsme zrovna jednu z technik pádů za asistence kolegy a ten můj to trochu přehnal. Dal do toho příliš moc síly a škubl mi za ruku trochu víc, než jsem čekala. V první chvíli jsem měla pocit, že mi utrhl ruku." Zní to hrozivě, přesto Klára kolegu z ničeho neviní. "Dělal jen to, co měl. Byla to prostě jen smůla".

Klára nemůže v současné době pohybovat levou horní polovinou těla a musí být minimálně týden v naprostém klidu. Je to smůla, že to přišlo téměř hned po jejím návratu k tréninku, ale ona sama se na to tváří optimisticky. "Žádné závody mi nehrozí, 7 dní není tak dlouhá doba a na ten týden se budu moct aspon zahrabat do studia", usmívá se.

Přejeme Kláře, aby jí úsměv vydržel i přes všechny trable, které ji potkávají, a aby se rameno vyléčilo a ona mohla opět začít s tréninkem.

25.10.2009:  

"DÁVÁM SI ZÁVODNÍ PAUZU!!!  MINIMÁLNĚ DO KONCE ROKU."

Tak tímto prohlášením Klára nektěré z Vás možná šokuje, tak jako se jí to podařilo u nás. Ale není to tak hrozné, jak to na první pohled vypadá, po přečtení nového Newsletteru Vám bude vše jasné. Klára zde popisuje všechny příčiny svého rozhodnutí a jistě zde najdete odpovědi na své otázky.

25.08.2009:  

HAPPY BIRTHDAY!!!!Obrazek

Dnešní den je pro Kláru velice významným, neboť slaví své 21. narozeniny. K tomuto krásnému věku přejeme Kláře hodně štěstí, pevné zdraví, které je základem všeho ostatního, úspěchy v osobním i sportovním životě a celkově radost a pohodu ve všem, do čeho se pustí, ať už to bude studium, bruslení nebo cokoli jiného.

20.08.2009:  

DALŠÍ ROK V ČERVENOBÍLÝCH BARVÁCH!!!

Hokejový klub HC Slavia Praha byl v uplynulé sezóně velice spokojen s vystupováním Kláry a jejích kolegyň na ledě pražské O2 Arény při jejich domácích zápasech. Před několika dny klub projevil zájem prodloužit s Klárou a ostatními děvčaty smlouvu i na další sezónu. Klára se tak bude i nadále objevovat na všech domácích zápasech HC Slavia Praha v červenobílém kostýmku, jak točí piruety a vyplňuje svým bruslením komerční přestávky.

Pokud jste si tuto příležitost nechali loni ujít, napravte to letos. Vyražte se podívat do O2 Arény na hokej. První zápas letošní O2 hokejové extraligy začíná 9. září.

12.08.2009:  Obrazek

K dnešnímu svátku přejeme Kláře jen to nejlepší, spoustu radosti ze života, štěstí, spokojenosti a hlavně zdraví.

Klára si ke svému svátku nadělila trochu nešťastný dárek. Předevčírem na tréninku nehezky upadla a prokopla si zoubkem pravé zápěstí. Okamžitě byla převezena do nemocnice, kde jí ruku museli zašít šesti stehy. Přitom by se dalo říct, že měla štěstí v neštěstí, protože zoubek jen těsně minul tepnu. Radši si netroufáme odhadovat, co by se v takovém případě dělo.... Nyní má Klára ruku na týden v obvazu a je samozřejmě omezena v tréninku. "Bolí mě to, protože je to ve velmi nešikovném místě. Při každém pohybu zápěstím to cítím, ale zase jsou i daleko horší zranění. Snažím se trénovat dál, byť omezeně a doufám, že to bude zase fajn."

Kláře tedy přejeme brzké uzdravení.

07.08.2009: 

Nový Newsletter o zážitcích z dovolené a letním tréniku je na světě.....prosím, račte se začíst ve stejnojmenné rubrice....

20.07.2009: 

 

 

Ahoj všichni, zdravíme Vás uprostřed zatím nádherného léta.

Klára se včera vrátila z třítýdenní dovolené a dnes vyjela poprvé opět na ledovou plochu. O své dovolené se Vám brzy chystá napsat ve svých příspěvcích, zatím přinášíme z tohoto období pár fotek. Najdete je v rubrice Civil.

08.06.2009:  Obrazek

 

 

Ještě než se všichni rozjedete na dovolenou a začnete si užívat léta a prázdnin, přinášíme Vám nový Newsletter, který je jak o letní přípravě a studiu, tak - jak jinak - o prázdninách.

Přejeme Vám všem krásné prázdniny!!!

                                                            

 

30.03.2009:

KLÁRA BRUSLÍ NA SUPERICE!!!

Minulý týden proběhl v Praze čtyřdenní veletrh Sporttech 2009. Na tomto veletrhu vystavovala mimojiné i svou umělou ledovou plochu firma Universal Most. A právě tato firma oslovila Kláru, aby na této ploše zabruslila.

Během těchto dní tak Klára absolvovala několik exhibičních představení, pro které si vybrala jako hudební doprovod písničku od Rihanny Please don´t stop the music. "Moc jsem si to užila, bylo to moc fajn a líbilo se mi to. Zázemí bylo perfektní a publikum také. Bylo to na konec sezony velmi příjemné zpestření", řekla k tomu Klára.

Firma byla s Klárou velmi spokojena a domluvila s ní do budoucna další spolupráci.

A my přejeme Kláře, aby se jí do budoucna dařilo i v této  oblasti!                                                     

01.03.2009:

V rubrice Newsletter najdete ode dneška Klářin nový příspěvek, kde najdete nejnovější informace. Pokud máte zájem dozvědět se něco víc, prosím začtěte se....

23.02.2009:

Klára se o víkendu zúčastnila pravděpodobně svých posledních závodů v této sezóně. Před domácím publikem vybojovala s počtem 101,88 bodů stříbrnou medaili. V závodě zvítězila s těsným náskokem jednoho bodu Hana Charyparová, třetí místo pak obsadila Marie Lafantová se 77,36 body.

K umístění gratulujeme.

05.02.2009:

Klára se v sobotu nezúčastní plánovaných závodů v Uherském Hradišti, protože zde byla dnes zrušena kategorie seniorek pro malý počet přihlášených závodnic. Klára se tak po dvouměsíční závodní pauze představí až na domácím ledě na VC USK Praha za dva týdny.

24.01.2009:

Vítáme všechny v roce 2009 a přinášíme Vám hned nový Newsletter. Mrkněte do stejnojmenné rubriky na to, jak Klára prožila Vánoce, konec roku a co do jejího života přinesl leden.....

17.12.2008:

Zdravíme, Klára už je zdravotně úplně v pořádku, a tak pro vás napsala nový Newsletter, poslední v tomto  kalendářním roce. Přečtěte si, jak s odstupem hodnotí letošní Mistrovství a jaké má plány na nejbližší dobu.

12.12.2008:

Počínaje nepovedeným Mistrovstvím se Kláře lepí smůla na paty!!!

Včera se při večerním tréninku nešťastně srazila s jednou z dalších bruslařek a skončila v nemocnici s lehkým otřesem mozku.

Sama Klára neví, jak přesně ke srážce došlo, neboť jela pozadu a ucítila jen velmi prudký náraz zleva přímo do hlavy. Řekla nám, že asi pět vteřin vůbec nevěděla kde je a co se s ní děje. Naštěstí rychle přišla k sobě, ale musela z tréninku hned odejít a jet do nemocnice, protože se jí silně motala hlava, měla mžitky před očima a začínalo se jí dělat špatně. V nemocnici podstoupila kromě vyšetření na neurologii i rentgen, aby se mohlo vyloučit poranění lebky. To se díkybohu nepotvrdilo.

Dnešek strávila Klára v klidu doma, protože dostala od lékařů povinný odpočinek a klid. Hlava ji sice ještě pořád bolí a na čele bude mít ještě nějaký čas barevnou kulatou památku, ale jsme rádi, že se nestalo nic horšího. Pokud bude vše v pořádku, na led by se Klára měla vrátit už v pondělí.  Přejeme brzké uzdravení!!!!!

08.12.2008:

Máme pro vás nové fotky z Klářina pobytu na MČR v Třinci. Najdete je jak ve fotogalerii Civil, tak ve fotogalerii Závody 2008-2009.

07.12.2008:

VÍTĚZSTVÍ V ČESKÉM POHÁRU, BEZ MEDAILE NA MISTROVSTVÍ!!!

Poprvé ve své kariéře se Klára vrací z Mistrovství ČR bez medaile. V nevydařeném závodě získala celkem 99,29 bodů, což je hluboko pod hodnocením, na které je Klára zvyklá a musela se tak spokojit až s 5. místem mezi Češkami, a protože Mistrovství bylo mezinárodní spolu se Slováky a Poláky, pak i s celkovým 7. místem.

Přesto však si Klára z Třince odvezla alespoň "cenu útěchy" - bylo zde vyhlášeno pořadí žebříčku Českého poháru, který Klára vyhrála (vloni se ČP vyhlašoval až v březnu, letos se ČKS vrátil k původnímu pravidlu vyhlášení ČP při MČR). 

Za opětovné vítězství v Českém poháru moc gratulujeme a doufáme, že Klára nebude dlouho smutnit nad nevydařeným Mistrovstvím a vrhne se s o to větší vervou do dalšího trénování

 

03.12.2008:

 

Už nadešel čas!!!! Klára zítra ráno odjíždí na Mistrovství ČR do Třince.

Zítra ji čeká pouze náročná cesta přes celou republiku a večer od 19:30 slavnostní zahájení a losování. Krátké programy se pojedou v pátek od 14:30 do 17:00 a volné jízdy pak v sobotu od 12:00 do 15:00. Teď už nezbývá nic než držet Kláře palce, aby zajela co nejlépe. Takže zítra šťastnou cestu a další dva dny hodně hodně štěstí!!!

28.11.2008:

Milí přátelé, vrcholný závod sezóny se blíží a Klára trénuje co může, aby ještě vylepšila poslední detaily. Její program je teď velmi náročný, přesto se nám podařilo najít si společně čas a trochu ji ještě vyzpovídat. Zeptali jsme se Kláry, jaké má plány na poslední týden před Mistrovstvím, co je teď obsahem jejích tréninků, jak tráví svůj volný čas, jak relaxuje a jak se dokáže odreagovat, jakou má životosprávu, co jí zaručeně povzbudí a jestli pociťuje nervozitu?

Výsledkem je nový Newsletter, ve kterém pro vás Klára odpovídá na naše dotazy a umožňuje vám tak nahlédnout do zákulisí přípravy na důležitý závod.

22.11.2008:

SNĚHOVÁ KALAMITA A DOPRAVNÍ KOLAPS NEDOVOLILI KLÁŘE ZÁVODIT

Tuto sobotu se Klára měla v Brně zúčastnit posledních závodů před Mistrovstvím rebubliky. Bohužel jí ale nepřálo štěstí a špatné počasí jí zkřížilo nečekaně plány. Během cesty do Brna bylo velmi špatné počasí a v důsledku toho se dostala se svým "doprovodným týmem", paní trenérkou a tatínkem, do naprosto neprůjezdné kolony, protože na 160. km dálnice D1 se převrátil na kluzké silnici kamion a zastavil tak dopravu skoro na dvě hodiny. Klára se tak nedostala do Brna včas a závody musely začít bez ní.

Stejně tak jako Kláru i nás mrzí tahle nepříjemná záležitost, hlavně to, že nemohla před Mistrovstvím prověřit ještě svou formu na závodech. Ale nejdůležitější je, že se Klára i její doprovod vrátili domů ve zdraví a bude moci pilně trénovat na nejvýznamnější závod sezóny. Držíme pěsti.

03.11.2008:

Přinášíme vám slibovaný Newsletter, kde Klára popisuje své zážitky ze začátku školního roku, z hokeje a samozřejmě také pocity z prvních dvou závodů sezóny. Klikněte si proto na stejnojmennou rubriku a začtěte se......

02.11.2008:

Klára má za sebou svůj druhý závod letošní sezóny. Včera do pozdních večerních hodin závodila v Mladé Boleslavi a odvezla si tentokráte stříbrnou medaili.

V krátkém programu se jí nepovedl jeden skokový prvek a získala tak 37,15 bodů, se kterými se už v poločase zařadila na druhou příčku. Ve volné jízdě chtěla Klára zabojovat a dotáhnout bodový náskok své soupeřky Martiny Boček. Jela velice dobře a už to vypadalo, že se útok na zlatou medaili podaří. Bohužel v samém závěru jízdy přišly znenadání dva nezdary, které Kláru připravily o vítězství. Celkově získala 107,31 bodů, vítězka Martina Boček získala celých 117,08 bodů. Přesto Kláře velice gratulujeme, neboť i tak je to skvělý výsledek.

Již brzy pro vás chystáme nový Newsletter, tak sledujte pečlivě stránky a těšte se na nové zprávy

20.10.2008:Obrazek

Klára má za sebou svůj první závod sezóny, ale pilně trénuje dál, protože ji za 14 dní, ve dnech 1. - 2. 11. 2008 čeká další závod, tentokráte v Mladé Boleslavi, kde bude Klára chtít napravit chyby, kterých se dopustila v Hradci Králové. Držíme palce!!!

 

 

 

 

Podzimní královna a vítězka VC Hradce Králové

  

19.10.2008:

 

KLÁRA  VLÍTLA DO NOVÉ SEZÓNY NAPROSTO BRILANTNĚ!!!!!

DNES NAVEČER ZVÍTĚZILA V PRVNÍM LETOŠNÍM SENIORSKÉM ZÁVODĚ ČP NA VC ObrazekHRADCE KRÁLOVÉ. 

V krátkém programu dosáhla na metu 38,34 bodů, celkově pak získala 114,83 bodů. Není to sice její osobní rekord, ale na první závod sezóny byla Klára relativně spokojená, přestože se nevyvarovala drobných chyb.

Tímto bodovým ziskem se Klára zároveň kvalifikovala na prosincové Mistrovství republiky, neboť pro start na Mistrovství je letos stanoveno splnění limitu nejméně 87 bodů z jednoho závodu.

Kláře a její paní trenérce gratulujeme a přejeme mnoho síly v dalším neustávajícím tréninku.

Zároveň byla vytvořena nová fotogalerie- Závody 2008-2009, kde se již můžete podívat na pár aktuálních fotek a Klářiny nové kostýmy.

30.09.2008:

Klára se po velmi produktivních a protrénovaných prázdninách chystá na svoje první závody. Sezónu začne na VC Hradce Králové, která se bude konat ve dnech 18. - 19. 10. 2008. Poprvé zde představí své nové programy a kostýmy. Klára se netají tím, že chystá pro letošní sezónu zařazení prvků vysoké obtížnosti, ale neprozradila, co má konkrétně na mysli. Nechme se tedy překvapit a i nadále držíme Kláře moc palce, aby se jí dařilo!!!

  

30.09.2008:

 

 

Milí přátelé, dovolujeme si upozornit na velkou novinku, která také souvisí s Klářinou krasobruslařskou kariérou.  Na začátku září  se Klára stala ICEPRINCESS  hokejového týmu HC SLAVIA PRAHA, kteří jsou aktuálními mistry extraligy.

Asi se ptáte, co to přesně znamená? Klára spolu se svými třemi krasobruslařskými kolegyněmi vjíždí na ledovou plochu každou šestou a dvanáctou minutu v každé třetině zápasu. Úkolem ICEPRINCESS je očistit branku od sněhu a předvést malou krasobruslařskou exhibici pro diváky v průběhu jedné minuty. Jedná se o spirály, piruety a případně i skoky. Navíc ICEPRINCESS mají na sobě velice odvážné kostýmky, takže je na co se koukat.

Pokud byste měli zájem, Kláru budete moct spatřit na všech domácích zápasech HC SLAVIA PRAHA, které se konají v O2 Aréně. Zápasy potrvají podle úspěšnosti HC SLAVIA PRAHA až do dubna (a dá se tak předpokládat, protože SLAVIA zatím prohrála jen jediný zápas a vede tabulku). Přesný rozpis zápasů a brzy i fotografie a rubriku o ICEPRINCESS najdete na oficiálních stránkách týmu www.hc-slavia.cz.

I my pro vás brzy chystáme fotografie Kláry coby ICEPRINCESS.

Takže, těšíme se na vás v O2 Aréně a nezapomeňte fandit Slavii!!!!

23.03.2008: 

 

 

GRATULUJEME Kláře a její paní trenérce k úspěšně absolvované sezóně.

Klára se v této sezóně zúčastnila celkem sedmi závodů. Pět z nich vyhrála, dvakrát byla druhá a jednou třetí, a to na MČR. Odměnou za velmi krásné výsledky jí bylo vítězství v ČP.

V galerii najdete i Klářiny nové fotky s „Českým pohárem“.

Klára se nyní bude zhruba měsíc připravovat mimo ledovou plochu, aby zlepšila svou kondici a taneční dovednosti. Začátkem května se po již tradiční dubnové odstávce vrátí na ledovou plochu a začne se intenzivně připravovat na novou sezónu. Součástí přípravy bude, jak nám sama Klára prozradila, mimo jiné i nácvik nových jízd. Kromě toho čeká Kláru maturita a přijímačky na VŠ. Budeme moc držet palce a doufáme, že bude mít Klára alespoň tolik štěstí, jako na ledové ploše. Hodně štěstí a pevné nervy!!!!

23.03.2008: 

O tomto víkendu se Klára zúčastnila svého posledního závodu v této sezóně. Byl to zároveň finálový závod Českého poháru. Klára v závodě zvítězila s pěti bodovým náskokem a potvrdila tak své dosavadní vedení v ČP. V tom zvítězila s velkým náskokem a získala celkem 1215,41 bodů. Gratulujeme!!!

23.03.2008: 

Do nabídky byla přidána další stránka: Články a média, kde se můžete dočíst, v kterých novinách se Klára objevila nebo kde se o ní psalo.

Klára s nejlepším krasobruslařem světa, několikanásobným mistrem Evropy a světa a olympijským vítězem Yevgeni Plushenkem.

Obrazek  

 

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

08.02.2008:
PLUSHENKO PŘIJEL NA HASU!!!
Plushenko přijel 6.2.2008 na pražský zimní stadion HASA, kde ohlásil svůj návrat mezi závodníky a při té příležitosti věnoval svůj čas a trénoval celou hodinu místní krasobruslaře.
24.02.2008: 
KLÁRA JE OPĚT ZLATÁ!!!
Klára se tento víkend zúčastnila závodu Křišťálová brusle v Děčíně. Jednalo se o závod v rámci ČP. Klára si před tímto závodem nechala více času na přípravu a tento závod byl jejím prvním startem po společném MČR a SR, které se konalo v prosinci.
A poctivá příprava se vyplatila. Klára zajela nejlepší krátký program sezóny, za který byla ohodnocena dosud nejvyšší známkou, kterou za KP dostala, a to 41,06 bodů. Po neméně vydařené volné jízdě činil její bodový zisk 119, 67 bodů. Klára si tak vylepšila svůj OSOBNÍ REKORD.
Kláře k umístění gratulujeme a držíme palce do dalšího závodu.
pozn. podrobné výsledky a protokol najdete na stránkách ČKS.  
13.02.2008: 
Do foto galerie byly do složky civil přidány fotky z Klářina maturitního plesu, který se konal tuto sobotu. 
01.02.2008:
Klára se po dvou měsících tréninku chystá opět na závody. Jejím prvním startem po společném MČR a SR, kde úspěšně obhájila loňské 3. místo, bude závod 23.2. v Děčíně.